Тіло та краса

Корейські вчені відкрили найдавніший засіб для швидкого росту волосся

Процес випадіння волосся завжди був загадкою не тільки для обивателів, але і для більшості трихологов – відшукати кошти, по клацанню пальців перетворює наше волосся в шовковисте дзеркальне полотно досі не в силах навіть дипломовані фахівці.Порятунок прийшов з Кореї – Батьківщини кращих засобів для відбілювання шкіри і всіляких гідрогелевих патчів.Корейські вчені заявили про те, що головною причиною випадіння волосся є всілякі хвороби, в тому числі – захворювання травної системи.

До цього з проблемою випадіння волосся боролися, в основному, за допомогою міноксиділа, можливо, так було б і до цього дня, якби не …

м’ята перцева.Всі наукові роботи довели-м’ята має ” протизапальну, антимікробну і протигрибкову» властивості і є досить сильним антиоксидантом.Також рослина може надавати антиалергічну і протипухлинну дію.

– Ми просто хотіли порівняти дію м’яти і міноксидилу, – розповіли фахівці. – Через 14 днів постійного застосування волосся стали набагато швидше рости, через 21 день їх було вже значно більше, ніж аналогічному терміні використання міноксидилу.Трихологи заявили про те, що через місяць використання перцевої олії ріст волосся склав 92%.

При використанні міноксидилу цей показник досяг лише позначки в 55%.- Місцеве застосування м’ятної олії спровокувало зростання досить густого, щільного і довгого волосся, а також спровокувало подовження волосяних фолікулів, – розповіли експерти. Раніше LIVE24 повідомляло про те, що вчені змогли відкрити новий, досить ефективний, але головне – нешкідливий – спосіб фарбування волосся.

Завдяки новому способу, будь-який колір волосся без допомоги агресивного впливу солей важких металів і окислювачів, може перетворитися в темно-каштановий. За запевненнями хіміків, новий спосіб повністю виключає які б то не було зміни в структурі і механічних властивостях волосся. Так як наше волосся має кератинове – білково-ниткоподібне – будова, і набувають колір завдяки меланіну, то в зв’язку з цими генеральними фактами і будуватися прицільне дію революційного методу.

Related posts

Leave a Comment