Тіло та краса

Чому корейська косметика одна з кращих в світі?

Ще кілька років тому жінки і дівчата з Росії зовсім не знали про існування корейської косметики. Та й сьогодні далеко не всі знають про її існування. Дивно, але навіть коли наші знайомі дізнаються про те, що ми працюємо з корейською косметикою, кажуть, що знають про корейців тільки те, що у них смачна морквина по-корейськи.

Так, морквина дійсно смачна, а косметика бездоганна і в 95% тих, хто вперше спробував будь-які Корейські засоби, залишаються з ними назавжди.Якщо більш глибоко вникнути в історію розвитку косметики з Південної Кореї, то можна спостерігати за тим, як вона планомірно витісняє на другий план імениті європейські бренди. Існують навіть думки, що саме європейські косметичні бренди використовують Корейські напрацювання в сфері виробництва косметики, але стверджувати про те, що це достовірна інформація ми не можемо.

Проте популярність корейської косметики в Росії і за її межами тільки наростає і ось чому.Натуральна і дійсно ефективна в корейській косметиці ідеально поєднуються найвища ефективність і натуральність. Корейці не поділяють на 2 частини здоров’я і красу.

Для них вони є єдиним цілому і безпосередньо залежать один від одного. Їх косметичні засоби створюються для того, щоб ефективно запобігати виникненню недосконалостей, а не просто маскувати їх на час. На 1 місце корейці ставлять абсолютну нешкідливість і безпеку всіх компонентів, які вони використовують при виробництві косметики.

Корейці не женуться за прибутком на шкоду якості, що підтверджує навіть той факт, що в своїй косметиці вони практично не використовують парабени, які замінюють безпечними природними консервантами. У багатьох випадках, щоб повністю виключити наявність консервантів в косметиці, вони виробляють спеціальну упаковку.Оригінальні Склади і інгредієнтине багато хто знає, що влада Південної Кореї підтримує косметичну галузь на державному рівні, а значить постійно інвестують в неї грошові кошти для розвитку і вдосконалення.

Навіть наукові інститути країни працюють над створенням нових унікальних рецептур, щоб робити косметику більш ефективною, тестують інноваційні компоненти і успішно впроваджують їх в масове виробництво. Корейці-це єдині, хто сьогодні робить неймовірні відкриття в сфері виготовлення косметики.Компоненти, що входять до складу засобів, часом вражають своєю екзотичністю і унікальністю.

Хто вже знайомий з корейською косметикою, їм не дивуються, а хто тільки знайомиться, той відкриває для себе щось нове – це і муцин равлики, екстракти устриць, медуз і ластівчиних гнізд, зміїна отрута, вино, золото, колаген, вулканічна глина, коензим Q-10, сік бамбука і багато інших, так незвичні, а деякі і зовсім невідомі нам. Багато інгредієнти виробники знаходять на острові Чеджу, про який ми напишемо окрему статтю.Сьогодні світові виробники косметики не спускають очей з Кореї.
Це не завжди просто спостереження, а в ряді випадків і спроби скопіювати їх розробки. У разі, коли це не виходить, вони просто переводять виробництво бренду на територію Південної Кореї.

Related posts

Leave a Comment