Догляд за квітами

Багаторічники, які пересаджують в кінці вересня початку жовтня

Перевірений спосіб запам’ятати, пересаджувати восени багаторічник або навесні – період цвітіння. Восени добре приживаються ті, що радують квітами з кінця травня. Ті, що починають цвісти з другої половини літа, краще ділити навесні.

Астильба потрібно розсаджувати для омолодження і зміни місця посадки, періодичність від 3-х років. Час з початку вересня і до кінця вересня, а в південних регіонах до середини жовтня. Ще один орієнтир для пересадки, до морозів має залишатися не менше 3-4 тижнів, щоб астильба вкоренилася.

Сприятливі умови для пересадки: * Температура до 15 градусів.* Після дощів.* Після цвітіння пройшов місяць.

Кущі викопують з грудкою землі, можна злегка обмити водою. Обрізають бадилля, залишаючи 20-30 см стебла. Ділять так, щоб залишалося не менше 3 нирок зростання.

Якщо менше нирок, то їх потрібно дорощувати окремо в ємностях. Висаджують в лунку без заглиблення. До грунту не вимоглива, але можна додати калійні добрива, золу, фосфорні добрива.

На кущик йде 15 г калійного і 30 г фосфорного.МоскваАстильба японська Gladstone – Квіти многолетние244 ₽375 ₽ПосмотретьЛуковичные растения131Комнатные растения393Рассада, саджанці, кущі, деревья128О продавцахМаркет в ДзенеБруннера крупнолистнаяСамый надійний спосіб розмножити бруннеру – поділити кущ. Це можна робити з вересня до кінця жовтня.

Навесні бруннера гірше приживається, потрібен рясний полив і притінення розсади.* Викопується кущ з грудкою землі.* Обрізаються пагони до пеньків.

* Ділять кущ, щоб на кожній деленке був корінь до 5 см і хоча б 1 нирка.* З коренів видаляється земля. Для цього кущ опускають у воду.

* Відразу висаджують, поки корінь не підсох.* Несильно поглиблюють. І відразу поливають місце.

Жовтий точковий вербейнікнужно кожні 3 роки розсаджувати, тоді він не буде розростатися і забивати квітник. Ділять кущ в кінці вересня початку жовтня. На рослині вже не повинно бути до цього моменту молодої зелені.

Склад грунту не важливий, головне добре удобрити ямку перегноєм, перепрілим гноєм. Кущ викопати, відокремити діток, щоб в кожній деленке був розвинений корінь і втечу. Висаджувати з невеликим поглибленням нирки в землю.

ВерескПересадку роблять за місяць до настання холоду, щоб рослина встигла вкоренитися. Терміни пересадки з середини серпня до кінця жовтня. Вибрати для саджанців сонячне місце, в ямки додати торф, Верес любить кислі грунти.

Додати сірчанокислий калій 5 г на кущик і 10 г фосфорнокислого калію. Викопаний корінь розрізають на частини гострим ножем. У кожній деленке, як і у будь-якої рослини, повинен бути сильний корінь і нирка зростання.

Коренева шийка залишається врівень з землею. Відразу після висадки рясно полити не менше піввідра на кущ. І готуйтеся, що не всі саджанці візьмуться.

Верес важко переносить пересадки. Але зате зацвіте на наступну весну.ГейхераВот з нею можна не поспішати пересаджувати.

Вона довго цвіте. І викопувати можна після повного відцвітання з кінця вересня і до середини листопада. Відокремити розетку від куща легко, знадобляться ножиці.

У кожній деленке має залишитися до 2-х розеток. Молоді саджанці мульчують в зиму.Всім пишного цвітіння!Підписуйтесь на канал, щоб не пропустити нові корисні статті.

І не забувайте про лайк, ваш лайк – найкраща нагорода для автора.Вам можуть бути цікаві й інші матеріали каналу: 6 способів “зимівлі” вуличної пеларгонії і коли пересадити петунію на зимівлю. Два перевірених способаделюся простими секретами догляду за гібіскусом кімнатним.
Сусідка викинула, а у мене зацвів приголомшливим цветкоммінеральние добрива для осені до 100 рублів під перекопування в город, сад, квітник, для газону, під хвойниепольза яблук в залежності від кольору

Related posts

Leave a Comment