Догляд за квітами

Осока пальмолиста-золотиста скромниця

Основні кольори в цей час – всі відтінки рожевого і жовтого. Свою осоку пальмолистну “Gold Fountain” я дуже ціную і дорожу їй, адже цей з вигляду нехитрий багаторічник здатний прикрасити будь-яку клумбу. Його можна використовувати в якості почвопокровного рослини, яскравого акценту, низького бордюру, великої куртини, а можна прикрити їм оголені стебла високорослих квітів або стовбури чагарників.Осока пальмолиста ” Gold Fountain “(Carex muskingumensis”Gold Fountain”) кущик складається з численних стебел висотою близько шістдесяти сантиметрів з чубчиком на вершині з пучка поникаючих листя кольору лайма.

Цвіте багаторічник в середині літа. Утворені в цей час коричневі дрібні колоски не привертають уваги, адже вся принадність кущика в його забарвленні і формі.Ззаду рудбекія глянцева, в середньому ярусі дербенник і ехінацея, на передньому плані осока пальмолиста, очиток і краснолістний барбарисОсока утворює щільну кулясту купину, яка зберігає свій колір і форму з ранньої весни до осені.

Короткокорневіщное рослина наростає повільно і не заподіє занепокоєння сусідам.Воно добре поєднується з багатьма культурами, виділяючись формою і розміром листя, крім того створює яскраве золотисте пляма, яке може бути в тон квітника або контрастним.Вітер розлохматив і частково завалив сильно виросла в цьому році від рясних дощів осоку пальмолістную.

Вона може рости і на заболоченій, і на посушливому грунті, в тіні і на сонці. Тільки в разі, якщо це сонячне сухе місце, рекомендується забезпечити полив рослини при тривалій посусі.Зростаючий в тіні кущик буде вище і більш пухкий, він наростає швидше і не такий яскравий, але одне безсумнівно в будь – якому випадку-це його висока декоративність.

У трьох наступних поспіль квітниках повторюється зростаюча на передньому плані осока з золотистими листьямиРазмножается осока пальмолістная діленням куща або насінням. А поділити її хочеться і швидше, щоб мати більше саджанців в кожному куточку саду.Мої кущики успішно зимують без укриття.
Навіть в безсніжну минулу зиму вони не постраждали, як і під час” чорних морозів”, що трапляються в нашому кліматі майже щороку.На задньому плані рудбекия “Золота куля”, перед ним праворуч осока пальмолиста того ж оттенкаВ саду осока дуже добре виглядає поруч з рудбекией, геранню, посконником, айстрою багаторічної, синьоголовником, барбарисом, горянкою, очитком, шавлією, ехінацеєю і дербенником.Навіть при відсутності квітучих сусідів клумба не буде виглядати похмурою, адже кулька кольору сонця додасть вам радості і гарного настрою в самий похмурий день!Якщо вам сподобалася стаття, не забувайте поставити лайк!Підписуйтесь на мій канал і діліться посиланням на нього з друзями в соцмережах!

Related posts

Leave a Comment