Догляд за квітами

Поруч з трояндами будуть рости тюльпани і лілії. Мій варіант посадки цибулинних рослин

Настала осіння пора посадки тюльпанів і лілій. Цибулинні рослини посадила прямо в розарій. Моя ідея красивої клумби безперервного цвітіння почала втілюватися.

Цибулини тюльпанів і лілій готові до посадкіпервою справою купила три тюльпана нових сортів: Галері, Гавота і Грін спірит. 1 of 3Тюльпаны на упаковці. Натискайте на стрілочку, щоб переглянути їх фотоПочему саджу лілії і тюльпани з розамімасло-масляне не буде.

Тюльпани прикрасять в травні порожню грядку. У червні зеленіють листочки троянд сховають листя відцвілих тюльпанів. Потім троянди стануть формувати бутони, що саме по собі чудово.

Лілії також будуть розвиватися.Лілія Сайберія зацвітає в кінці липня. Троянди і білосніжні шикарні суцвіття створять чудове поєднання.

Приблизно так будуть сусідити в липні Лілія Сайберія і троянда. Королівське сочетаніеліліі розвиваються краще, коли листя захована в тіні. Коли зріжемо лілію, стебло не буде видно за трояндами.

Хід работвикопала цибулини лілії Сайберія, підготувала цибулини куплених і своїх тюльпанів білого кольору і Чайна Пінк, розклала багатство по грядці. Розподілила цибулини по грядкеСажала на відстані в 15-10 см від стебла троянд, щоб квіти нормально розвивалися, а коренева система не заважала один одному. Глибина посадки 5-7 см.

не заглиблюється, тому що земля пухка і буду ще присипати землею на зиму.Постійно присипала сюди куплений грунт з добривами, тому нічим не підгодовувала.Полила всі посадки водою, так як земля суха.

Врахувала слабку здатність мініатюрних троянд Кордана вижити взимку. Залишаться не всі. Тому рослинам буде не тісно.

Де ви садите # тюльпани і #лілії? Пробували таке поєднання? Буду рада якщо оціните мою працю лайком, а також будете на зв’язку. Підписуйтесь на канал.Познайомтеся з іншими матеріалами за кольорами: Купила в» Діксі ” мініатюрні троянди Кордана.
Показую на фото які виросли за летоС червня по серпень зачаровує цвітіння: чому саме ці лілії саджу на участкепробужденіе квітів навесні: на красу можна дивитися нескінченно

Related posts

Leave a Comment