Догляд за квітами

Що найбільше не люблять орхідеї-можна так і втратити всі квіти

Справжня королева кімнатних квітів, дуже популярна на сьогоднішній день-орхідея. Різноманітні забарвлення екзотичного кольору просто зводять з розуму любительок квітів.Як красиво вони цвітуть на полицях квіткових магазинах! Але часом буває, що після покупки будинку орхідея раптом починає чахнути, цвісти перестає, припиняє зростання.

Що ж ми робимо не так?Є кілька факторів, які дуже погано впливають на орхідею.Орхідея не відноситься до рослин, які люблять часту пересадку. Робити це потрібно тільки в разі потреби – коли горщик стане для неї маленьким.

Ні в якому разі не можна допускати застою води в горщику. Незважаючи на те, що орхідея родом з тропіків, її коріння почнуть гнити, перебуваючи постійно в перезволоженому грунті. Від цього рослина, якщо не вжити заходів, загине.

Посуху орхідея теж не дуже любить, але перенесе її легше, ніж застій води. Як зрозуміти, що прийшов час поливу? Орхідею потрібно вирощувати в прозорому горщику. Коли в ньому видно випаровування, поливати ще рано.

Поливають цю рослину різними способами, один з них занурення. Занурюють горщик з орхідей в тазик з водою на хвилин п’ятнадцять, потім витягують і чекають, коли зайва вода стече.Також важливо, якою водою проводиться полив.

І знову згадаємо, що це тропічна рослина, тобто в природних умовах вона отримує вологу від теплого дощу. Отже, не можна її поливати холодною водою, а також жорсткою. Вода повинна відстоятися, можна її профільтрувати.

Сухе повітря несприятливий для орхідеї. Якщо у вас квартирі, особливо взимку сухе повітря, можна поруч з орхідей поставити якусь ємність з водою або проводити обприскування.Ця красуня любить свободу, не варто ставити близько до неї на підвіконня інші кімнатні рослини.

Їй подобається, коли коріння, які знаходяться на поверхні, відчувають рух повітря.На батьківщині вони обдуваються теплим вітерцем. А якщо горщики стоять щільно один до одного, це може ще й спровокувати виникнення грибкових захворювань коренів.

І вибравши якесь місце на підвіконні, не треба її тягати туди-сюди. Часті переміщення це рослини не любить.Прямі сонячні промені здатні привести до опіку листя.

Не треба ставити орхідею на південне вікно, більш відповідним для неї є Східне. Якщо вибору немає, то обов’язково треба притенить квітка за допомогою штори або газети.Але і ситуація, коли світла орхідея отримує недостатньо, неприйнятна.
Так ви не дочекаєтеся від неї цвітіння.Якщо ігнорувати особливості вирощування орхідеї, вона не буде цвісти, в запущених випадках і зовсім загине.Джерело використовуваних в статті фото-Яндекс картинки

Related posts

Leave a Comment