Догляд за квітами

Ще 17 красивих сортів пеларгоній

Пеларгонії, що відносяться до групи унікуми, нагадують королівські, але відрізняються меншими розмірами квітки (хоча є і винятки, наприклад, ‘Ashby’).Пеларгонія AshbyА також, як правило, сильним ростом пагонів, які потребують обрізку (і тут є винятки, наприклад, соковито-червоний з бордовими плямами на верхніх пелюстках ‘Mystery’).Пеларгонія MysteryВ цьому полягає деяка складність у вирощуванні в обмеженому просторі – без обрізки рослина занадто велике, а з обрізанням не настає цвітіння.

Тому ці рослини, швидше за все, більше підходять для зимових садів і пристановочной культури (не для кімнат). Такий, наприклад, розовоцветковий ‘Mme Nonin’ з біліючими до країв пелюстками.Пеларгонія Mme Noninі більш насичений з більш вираженим білим вічком ‘Paton’s Unique’.

Також багатьом сортам властивий досить сильний запах листя, хтось відчуває в ньому хвою, а комусь він нагадує солодкий фруктовий.Пеларгонія Paton’s UniqueСорт ‘Hidoo’ отриманий шляхом схрещування королівської пеларгонії і Унікума, рослина має вишнево-червоними квітками з трохи висвітленим центром.Пеларгонія Hidooдушістую листя, завдяки спорідненості з пеларгонії кучерявою, мають і пеларгонії групи Ангели, їх відрізняє компактність, деяка схожість дрібних квіток з віолою Віттрока, менша вимогливість до умов зимівлі.

Верхні пелюстки’ Cottenham Wonder ‘ пофарбовані у вишневий колір, відмітинки такого ж кольору мають Нижні яскраво-рожеві пелюстки.Пеларгонія Cottenham WonderВишнево-бордові пелюстки сорту ‘Jer’rey’ мають рожевий кант і легку хвилю по краю.Пеларгонія Jer’еуглавнимі достоїнствами плющелістних пеларгоній вважаються гнучкі стебла, здатні ефектно спадати з вазонів і кашпо, форма і фактура листа, позбавленого аромату, а також рясне цвітіння, причому квітки не відрізняються великими діаметром, але можуть бути простими (витончені фуксиново-рожеві “метелики” у сорту ‘Surcouf’),пеларгонія Surcouf (ніжно-бузковий ‘Jackie’), розебудними.

Пеларгонія ЈаскіеИмеются сорти з поміж листям (білоквітковий ‘L elegante’ з білою облямівкою по краю листа, при рясному освітленні набуває вишневий відтінок).Пеларгонія L’eleganteсорт ‘Barbe Bleue’ відрізняється синюватим відтінком густо-бордових досить тонких і вузьких пелюсток, правда, цю особливість можна помітити лише при висхідному або західному сонці.Пеларгонія Barbe Bleueпеларгонії, що відносяться до групи запашні, мають в числі своїх “батьків” пеларгонію запашну (P.

graveolens). Рослини мають глибоко розрізний запашним листям. Є і ряболисті сорти, наприклад, ‘Grey Lady Plumouth’.

Пеларгонія Grey Lady Plumouth-сорт з густою хвилею (гофрою) по краю листа. Наприклад, ‘Crispum Variegatum ‘або’Cy’s Sunburst’.Пеларгонії Crispum Variegatum і Cy’s Sunburstцветкі поодинокі невеликі, переважно світлого забарвлення з помітною мережею жилок насиченого кольору, штрихами, плямами: ‘Little Gem’, ‘Pink Capricorn’.

Пеларгонії Little Gem і Pink СаргісогпЕсть є і більш насичені за забарвленням сорти (‘Lara Starshine’). Рослини відрізняються сильним ростом і потребують прищіпки.Пеларгонія Lara StarshineТекст: Анастасія Корпачпідписатися на канал” сади і квіти ” в Яндекс Дзені.
Анонси каналу в месенджері Telegram, сторінки автора в Фейсбуці і вконтакте, блог в ЖЖ, профіль в фотобанку Shutterstock.

Related posts

Leave a Comment