Фітнес та фігура

Як прибрати рихлість з стегон: трихвилинна ранкове тренування

Швидко привести стегна в тонус і прибрати з цієї зони рихлість і целюліт – цілком посильне завдання, яку можна вирішити трихвилинної спрямованої тренуванням.Якщо виконувати високоефективні вправи в ранковий час, то витрачаючи близько трьох хвилин в день ви отримаєте дуже хороший ефект в схудненні ніг і приведенні м’язів у форму.За рахунок спалювання жиру і зміцнення м’язів відбудеться гарне візуальне перетворення ніг.

фото з пошукової системитак як тренування займає зовсім небагато часу, вправи для неї підібрані спеціальні. Вони швидко і ефективно опрацьовують м’язи внутрішньої і зовнішньої сторони стегна, так само зачіпають зону сідниць.Вправи потрібно робити в ранковий час до сніданку.

Перша вправа виконується лежачи на підлозі.Техніка виконання: лежачи на животі зігніть ноги в колінах і тримайте їх на ширині плечей;відірвіть від підлоги праве коліно, підніміть ногу так високо,як можете; затримайте ногу в піднятому положенні на кілька секунд, потім поверніть вихідне положення: фото з пошукової системи зробіть таке-ж рух лівою ногою.Зробіть по 20 повторень на кожну ногу.

Друга вправа виконується наступним чином:початкове положення – упор на руки зігнуті в ліктях і коліна; витягніть праву ногу назад, повністю намагаючись розпрямити коліно: фото з пошукової системи утримуйте ногу в такому положенні вважаючи до десяти;поверніться у вихідне положення.Повторіть вправу спочатку 15 разів на праву, потім таке-ж кількість на ліву ногу.Остання вправа в тренуванні виконується лежачи на боці.

Спочатку робимо на праву сторону.лежачи на боці зігніть ноги в колінах;підніміть ногу і почніть робити кругові рухи, як це показано на фото нижче:фото з пошукової системи амплітуда не повинна бути великою.Зробіть 5 таких кіл, потім переверніться на ліву сторону і повторіть все на іншу ногу.
Потім-ще один підхід на кожну сторону.Така швидка тренування дуже ефективна. Виконуйте ці три вправи кожен день і незабаром ви здорово перетворите свої ніжки!Ставте лайк і підписуйтесь на канал!

Related posts

Leave a Comment