Фітнес та фігура

Який вид тренувань вибрати? Розбираємося поетапно

Аеробікаце перший вид тренінгу, який ми будемо розбирати.У цій міні-статті ми розглянемо з вами один вид тренувань і його різновиди, зрозуміємо їх відмінність і, найголовніше, чи підходять він нам.Гайда!Фотографія з мого групового тренування:) Аеробніце напрямок розвиває здатність організму максимально засвоювати кисень.

В ході занять активується кардіо-респіраторна система, посилюється тканинний обмін, спалюються калорії, втрачається вага і моделюється фігура. Аеробні групові тренування у фітнесі розрізняються способом побудови програм і кінцевими цілями.Dance (танцювальна аеробіка).

Це комплекс вправ для великих м’язових груп, переважно нижньої частини тіла. До даного виду відноситься танець живота (белліданс), латина, рок-н-рол, фанк, стрип-денс, Сіті-джем, джаз-аеробіка та ін.Step.

Степ-аеробіка-кардіо-програма з основним навантаженням на ножні і сідничні м’язи. Тренування проходить під ритмічну музику, на регульованій по висоті ступені-платформі (чим вище – тим складніше). Рекомендується для розробки суглобів, посилення витривалості, профілактики захворювань, пов’язаних з гіподинамією, поліпшення роботи вестибулярного апарату.

Основні різновиди: Step-basics (базові навички),Step-1 (середній рівень складності),Step-comb (комбінація з танцями),Step interval (з використанням обважнювачів), Double step (заняття на 2-х степ-платформах).Фітбол-аеробіка. Вправи з великим швейцарським м’ячем (фітболом) пов’язані з великою амплітудою рухів і вимагають постійної напруги м’язів.

Особливість тренувань-відсутність надмірного навантаження на ноги. Їм можна займатися при варикозному розширенні вен, проблеми з суглобами і зайвою вагою (після консультації з лікарем).Циклічна аеробіка.

Включає програми, в яких використовуються циклічні види активності (велосипед, веслування, БІГ). Тренінги проходять під музику, на тренажерах, що змушують працювати всі частини тіла.Далі ми будемо розглядати: силові, тренування на воді, Комбіновані тренінги, низькоударні і на основі східних практик, а в підсумку ми зрозуміємо з якого виду тренувань краще начатьКто хоче 15% знижку на абонемент до мене, пишіть в коментарях нижче або в директ: https://www.
instagram.com/vikagsmiles_/#тренировки #відтренувань #Фітнес #аеробіка #dance #фітбол #step #групові тренування

Related posts

Leave a Comment