Фітнес та фігура

Як займатися по 5 хвилин в день і бути в прекрасній формі

Кожна дівчина мріє про стрункому і підтягнутому тілі. Але що робити, коли немає часу на повноцінне тренування в спортзалі або вдома. Як швидко струсити м’язи від сплячки і зарядитися енергією? Знайдіть 5 хвилин в день і приступайте до справи!яндекс.

картинки в ритмі мегаполісу вимагає вміння якісно планувати свій час. Тобто так, щоб незважаючи на великі відстані, пробки і суєту, вмістити в свій день і роботу, і відпочинок, і догляд за собою. Про останній тут і піде мова, зокрема, про красивому підтягнутому тілі.

Що для цього потрібно? 5 хвилин вашого часу, килимок, секундомір, енергійна музика і повна віддача процесу! Гайда!Комплекс»Планка ” яндекс.картінкіетот чудовий комплекс приведе в тонус найважливіші зони вашого тіла-м’язи рук, ніг, сідниць, спини і, звичайно, прямі і косі м’язи живота. Планка по праву визнається багатьма професіоналами як краща вправа для досягнення бажаного плоского животика.

Улюблені вправи на часми звикли вимірювати навантаження кількістю повторів і підходів. А спробуйте змінити тактику і робити вправи на час. Виберіть комплекс за вашим настроєм, не зупиняйтеся ні на секунду і тримайте ритм.

У цьому Вам відмінно допоможе музика. Можна, наприклад, віджиматися протягом хвилини або присідати, поки не закінчиться улюблена пісня.Комплекс 50/10яндекс.

картінкідля цього тренування вам знадобляться наступні 5 елементарних вправ: біг на місці з високим підняттям колін;присідання;віджимання;стрибки з високим підняттям колін;нахили в сторони.Схема проста-перший період для роботи, другий для відпочинку. Починайте з співвідношення 30/30 і поступово збільшуйте перший період до 50 секунд.

Суть в тому, щоб максимально викластися під час вправи. Намагайтеся виконати максимальну кількість повторів без єдиної секунди відпочинку.Вправи з кроссфитаяндекс.

картінкікросфіт – ще один потужний засіб швидко прокачати м’язи. Тут все залежить від ваших здібностей і можливостей. Одне з найефективніших вправ кроссфіта – Берпі – полягає в наступному: ви стаєте в упор лежачи, віджимаєтеся 1 раз, стрибком підтягуєте руки і ноги один до одного і стрибком повертаєтеся у вихідне положення.

Для 5 – ти хвилинної програми ви можете спробувати наступний комплекс:стрибки на скакалці – 100 разів;присідання – 20 разів;Берпі – 10 разів;прес в положенні «лежачи на спині, коліна зігнуті» – 20 разів.Виполяйте 2 кола цих вправ. Між вправами намагайтеся не відпочивати.
Між колами відпочивайте протягом 30 секунд.Не виправдовуйте лінь відсутністю часу. Подбайте про красу вашого тіла, воно заслуговує хоча б 5 хвилин в день!

Related posts

Leave a Comment