Побут і поради

Як завалити єді: 5 перевірених лайфхаків, щоб ( не отримати ) шкільний атестат…

А ну його, це ЄДІ…

Пора іспитів вже не за горами ! Так що саме час розслабитися ! Ну серйозно, скільки можна ! Ти весь рік вчився, пора і честь знати. А ЄДІ ми і так здамо ! Не віриш ? Ми вже все продумали ! Лови способи, як заощадити час і сили, сконцентрувавшись на дійсно важливому ! До речі, дивись, яка погодка за вікном ! Гуляти треба частіше, а не над підручниками потіти !Вимкни мозок і включи інтуїцію.Навіщо взагалі готуватися до ЄДІ ? Я ж навчався в школі, значить, все знаю !Це ж випускні іспити ! Вони перевіряють, як ти старанно сидів за партою і слухав Марьіванну довгих 11 ( ну і 9 ) років справжньої каторги ! Так що, якщо ти ходив на уроки і отримував оцінки вище двійки, досить просто прийти на іспит в покладений день.

Готуватися не потрібно, багаторічний досвід сидіння за партою зробить все за тебе ! А якщо згадати, що там купа тестових завдань, то тобі взагалі світять всі 100 балів ! З інтуїцією у нас все в порядку ! Репетитори – для дурнів ! А після іспитів можна на “Битву екстрасенсів” махнути, з такою то здатністю вгадувати !Не спати ! Сон для слабаків !Подумаєш, одну ніч не посплю і все швиденько вивчу ! Де там моє відро з кавою ?Якщо ти не дуже довіряєш своїй інтуїції і все ж вирішив підучити матеріал, то май на увазі, що в ніч перед іспитом інформація запам’ятовується найкраще ! Так що на старт, увага ! Ніякого сну ! Нехай вже на вході в школу тебе зустрічають як героя ! Нехай весь твій вигляд говорить про те, як багато ти присвятив часу історії Росії ! Або біології . Або математики. Нехай дізнаються, що робить з нещасними випускниками граніт науки-перетворює в блідих зомбі з червоними очима ! Ось побачиш, тебе точно пошкодують і дадуть списати відповіді !Головне-панікуй !”Аааааааааааааааааааа !”Хочеш скласти іспити успішно ? Тоді активізуй весь свій страх ! Адже, коли адреналін зашкалює, мозок працює найкраще ! Невпинно повторюй, що ти нічого не знаєш і все забув.

Краще вголос, нехай аудиторія буде в курсі: ти налаштовуєшся на іспит ! І батьків підключи, нехай нагнітають обстановку, це точно допоможе ! Напередодні Дня Х не забудь обговорити з друзями по телефону весь масштаб катастрофи (бажано так, щоб почула бабуся і побігла за корвалолом ) і обов’язково займися візуалізацією: Ось тебе з ганьбою виганяють зі школи без атестата і ти бредеш по пустельній дорозі з вузликом за плечима…

На іспиті зациклюйся на найскладнішому !Я не шукаю легких шляхів !Ні в якому разі не починай тестування з легких питань ! Знаєш відповідь-пропусти. Шукай найскладніші завдання і витрачай всі сили саме на них. Краще одна вирішена задача з частини С, ніж правильно виконані частини А і в, разом узяті, згоден ? Тільки дурні йдуть простим шляхом, а високоінтелектуальний випускник, зобов’язаний показати вищий пілотаж ! Не здавайся, пробуй вирішити моторошно важке завдання знову і знову, поки час не закінчиться ! Бінго !Бери на іспит найнеобхідніше – та побільше !Мама, де мій чемодан ?Так-так, обов’язково візьми з собою телефон, щоб зателефонувати другу і порадитися з приводу відповідей в частині В, і ще купу шпаргалок, які можна вивчити в туалеті.

Не забудь запастися шоколадками ( вони ж роботу мозку покращують, так що бери мінімум три плитки ! ) і, до речі, виходь на іспиті якомога частіше ! Прогуляєшся, провітриш свої думки, і правильна відповідь сам прийде тобі в голову ! Подумаєш, втратять тебе хвилин на сорок…

Менделєєв взагалі свою таблицю уві сні придумав !А якщо серйозно, то випускні іспити-це всього лише малюю-Сеньке випробування перед такою огро-о-о-мною дорослим життям ! Так що…

1. Зберігай спокій і позитивний настрій; 2. Готуйся до тестування заздалегідь, а не в останній момент; 3.

Гарненько виспися напередодні іспиту; 4. Не впадай в паніку і постарайся заспокоїти батьків; 5. Завжди тестування Починай з тих завдань, в яких ти впевнений, і тільки після цього переходь до складних.
Удачі тобі ! І пам’ятай: все Буде Добре ! Ми дізнавалися !З повагою до вас, дорогі читачі !Підпишись, постав лайк, коментар тільки в плюс !Удачі !!!

Related posts

Leave a Comment