Відносини та психологія

Жінка-егоїстка, і інші виправдання

Мене іноді вражає здатність деяких людей узагальнювати, і говорити” вони всі такі”, не провівши опитувань, не складаючи статистики, не знайшовши закономірностей. Просто є певні соціальні групи. І скажімо, людина знайомиться з двома-трьома представниками цієї соціальної групи і робить висновки про всіх.

Ще крутіше, коли це взагалі одна людина. А якщо враховувати, що людина — істота соціальна, але він зазвичай “тусується” з кимось, хто йому близький, список істотно звужується. Ні вже, все набагато складніше в цьому світі.

Хлопці, ви не повірите. Одного вечора я запропонувала своєму чоловікові ідею, що тепер всі гроші, які я отримую на роботі, не тільки мої, а загальні. Просто мені було так зручно – не люблю я вважати, хто кому і чого повинен.

Після коротких переговорів він погодився, і з цих пір у нас загальний бюджет, тобто всі мої гроші — загальні. Так як мій чоловік не працює на постійній роботі з постійною зарплатою (він фрілансер), моя зарплата — весь наш сімейний бюджет. Також Мій чоловік займається роботою по дому (готує, пере, прибирає), і (ви не повірите!) я це дуже і дуже ціную.

Тому що знаю, як це насправді може вимотувати, і ціную кожен внесок свого чоловіка в сім’ю, будь він матеріальний або емоційний. Може бути, і бувають чоловіки, які дійсно цінують внесок своєї дружини в сім’ю, але виглядає це все як спроба Приниження цього вкладу для жінок. Мовляв,”ви нічого не робите, і взагалі, це не так вже й складно” Ну що сказати? Людина не вміє розбиратися в людях, і просто довіряє першої-ліпшої.

Крім того, і сам він почасти егоїстичний і лукавий, тому йому просто легше спілкуватися з подібними собі. Чого ж тут дивуватися егоїзму жінки, яка знаходиться поруч з тобою, якщо і сам ти не готовий бути вдячним, ділитися і бути чесним?”Можна поміняти жінку, але з нею складеться аналогічна ситуація” — так, та й ще раз так! Але це за умови, якщо сам чоловік, який жінку шукає, ніяк не зміниться. Ні, не позначення кордонів так вже необхідно (хоча і воно грає деяку роль), але перш за все — саморозвиток.

І я-живий тому приклад: розвиватися можна і навіть потрібно, в тому числі, щоб знайти свою любов.Це кричущі приклади? Чого ж тут кричущого? Нормальні прохання по-моєму. Якщо ти не можеш виконати їх в даний момент або не хочеш – просто скажи про це, які проблеми? Про зарплату-хто взагалі кладе її на тумбочку — без слів, інструкцій і пояснень, попередньо обговорених один з одним? Відкрию вам секрет.

Жінки-істоти дуже діловиті, їм би все бігти кудись і щось робити. Тому, поки Ви там на будівництві “упахиваетесь”, вона цілий день бігає і щось робить, і упахивается точно також, як і ви, тільки автору це невідомо, тому що питати про справи інших його мама не навчила. Розмовляти і домовлятися, мабуть, теж.

А ось це-думка здорова. Промовляти і обумовлювати все “на березі” — це важлива частина відносин. Причому, це повинно відбуватися постійно-тому що люди змінюються, ситуації змінюються, тому вміння домовлятися — це дуже важливо для сім’ї.

Причому, не просто запропонувати, А обговорити, тобто рішення повинно прийматися обопільно, і обидва повинні бути залучені в процес обговорення. Мені чомусь не близькі ні перший, ні другий, ні третій образ. У першому випадку мені не подобається “незадоволене обличчя”.

Обговорення-це не завжди повинно бути приємно. Але я, наприклад, відчуваю себе краще, коли можу обговорити щось в команді (зараз я маю на увазі чоловіка), коли можу вислухати іншу людину — я відчуваю себе впевненіше, до чого тут невдоволення? Якщо ж присутні кивання і піддакування, людина або вам не довіряє, або його не особливо хвилює питання, яке ви винесли на обговорення. У будь-якому випадку, проблема не її і не ваша.
Якщо ж просто мовчки робить, нічого не пропонуючи, не обговорюючи — можливо, вона просто німа, невпевнена в собі, не довіряє або у неї немає своєї думки, і їй легше зробити все по чужій указці, а значить, вкрай несамостійна особистість.

Related posts

Leave a Comment