Відносини та психологія

Психологічне насильство. Як розпізнати і припинити.

Якщо з фізичним насильством все абсолютно зрозуміло і очевидно, то психологічне іноді складно розпізнати, його іноді плутають з турботою, увагою і навіть пристрастю. Джерело Яндекс Картинкиосновні» тонкі ” методи психологічних ґвалтівниківшантажякщо ти покличеш цю Катю на Новий рік, то я не прийду! Вона бісить мене! Тобто те, що нас пов’язує для тебе нічого не означає!?Приниженням, коли ти в останній раз був у тренажерному залі?Якби ти нормально водила, давно б купив тобі машину.Макаронні вироби на УШИДай мені ще один шанс.

Я розлучуся як тільки виростуть діти, Почекай ще кілька років.Диктатура сказала Ні!Я скинув тобі гроші на чорне плаття, а ти взяла цей кошмар, йди міняй його.Звинувачення якби не ти, я б не забула.

Це ти сама мене спровокувала!Формування стокгольмського синдрому, я можливо переборщив, І вчинив жорстоко, але зрозумій, я неодноразово просив тебе не одягати цю коротку спідницю!Так, я сказала тобі дуже образливі слова, але зрозумій, у мене проблеми на роботі, я втомилася і була засмучена.І начебто немає явних образ і ненормативної лексики, і не бив ніхто нікого, але відчуваєте ви себе гаже нікуди. Якщо ви ловите співрозмовника на подібних висловлюваннях, можливо він робить це неусвідомлено, адже ми часто з дитинства переймаємо рольову модель значущих дорослих( батьків, вчителів).

Може має сенс сказати про те, що ця фраза спосіб натиснути на вас, і психологічне насильство.Наприклад ” Чому ти ставиш мені умову? Це ж шантаж. Ти сприймаєш мене тільки, коли я роблю так, як подобається тобі? Чому ти не хочеш врахувати і мої потреби?”Якщо людина робила це несвідомо, вона зрозуміє, що це не є добре, і ви продовжите діалог, без психологічного насильства.

Якщо ж вас починають звинувачувати, або людина виходить з себе, і починає злитися, то можливо є підстави вважати, що він все робив усвідомлено, і ви бісите його тим, що вийшли з під контролю. У таких випадках можна сказати, що ви продовжите розмову, коли він(а) заспокоїться, і не буде на вас тиснути.Помічали за собою, що несвідомо вдаєтеся до якихось із цих методів?ВСІМ УСВІДОМЛЕНОСТІ І ГАРМОНІЇ.

Related posts

Leave a Comment