Космос та галактики

Orion-міжзоряний корабель людства

Забавно уявити, але якби людство було схоже на цивілізацію мурах, об’єднану загальним розумом і метою, то цілком можливо, що ми б дісталися до найближчих зірок ще в минулому столітті, адже міжзоряний корабель ми вже придумали. І зараз мова йде про дивовижний проект міжзоряного пілотованого ядерно-імпульсного космічного зонда “Оріон”. Автором проекту був не безликий вчений самоучка, а Станіслав Улам і Корнеліус Еверетт, що працюють над створенням водневої бомби в Лос-Аламосі в 1955 році.

характерна особливість кожного з проектів-плита в кормі корабляВ основу двигуна, фізики поклали енергію ядерного вибуху. Під час польоту, з хвостової частини корабля викидається невелика атомна бомба, яка після підриву передає енергію продуктів вибуху у вигляді розширюється плазмового фронту на відбиваючу плиту самого корабля. У перспективі, такий корабель можна розігнати до 8-30% від швидкості світла, що дозволяє досягти найближчих зоряних систем менш ніж за 30 років.

На перший погляд, ідея звучить шалено, але вона була розрахована не тільки в теорії, але і випробувана на практиці. Божевілля, але і зліт планувалося здійснювати за допомогою атомного взрываОтработка на макетах-взрыволетах, що приводяться в рух вибухом 6 зарядів тринітротолуола по 1,40 кг кожен показало, що такий політ може бути стійким навіть в умовах атмосфери Землі.Але все це дитячий лепет.

Під час вибухів атомних бомб на атолі Еніветок, був випробуваний матеріал для тягових плит вибухолета. Для цього кілька сталевих сфер, покритих графітовим покриттям розмістили в 10 м від епіцентру вибуху і всі вони збереглися в цілості і не були пошкоджені, що показало реалістичність ідеї. Чому ж ми не реалізували цей проект?На початку тексту Я не дарма згадав мурах.

Ці створення здатні ефективно працювати заради глобальних ідей, але людина влаштована складніше. Для реалізації цього проекту треба було б мобілізувати всі ресурси людства і навіть перебудувати наш промисловий уклад. Крім того, до тих пір поки величезні ресурси Сонячної системи не використовуються навіть на 0.

0001% немає ніякого раціонального сенсу летіти до інших зоряним системам. Зараз проект не розглядається навіть в якості перспективного. Можливо, що конкуренцію атомному вибухолету в швидкості найближчим часом може скласти кораблі, оснащені плазмовими двигунами, здатні досліджувати найдальші куточки нашої системи, а з розвитком технології полетіти і до сусідніх.
Російська Місія на МарсВ Росії зібраний прототип ядерного космічного буксира” Спектр-РГ ” – гордість російської космонавтикидорогі друзі, нам дуже важлива ваша підтримка – підписуйтеся на канал, ставте палець вгору. Вам не складно, а нам приємно ☺

Related posts

Leave a Comment