Фауна та домашні тварини

На чому найбільше заробляють ветеринари? Ділюся своїм досвідом

Ви помітили, що останнім часом відкривається все більше і більше ветеринарних клінік, кабінетів і ветпунктів?…

Як говоритися попит народжує пропозицію. Адже зараз для багатьох мати вдома одного і більше домашнього вихованця – це норма життя.Ветеринар слово є, а “ветеринарка” – ні.

Професія, в якій стать не має значення. Фото взято з сайту 2GIS Кіроводнако, тварини, як і люди, схильні до різних захворювань. Тому я вирішила скласти рейтинг на чому найбільше заробляють ветеринари.

У цій статті ми поговоримо тільки про хвороби кішок і собак, оскільки вони найчастіше мешкають у ваших будинках.Не хвилюйтеся, ветеринари (в більшості своїй) люблять тварин і працюють не тільки заради отримання хрусткої зарплати, але і для душевного спокою, щоб їх пацієнти жили довго і щасливо.У ветеринарній середовищі є своя сезонність, оскільки якісь захворювання в один період зустрічаються частіше і більше, але є і хвороби, які бувають в будь-який час року.

Отже, на першому місці найчастіших візитів до ветеринара це, коли вихованець що-небудь з’їв і далі за класикою жанру – блювота, пронос та інші «принади» життя. Найчастіше цим страждають собаки, які мають нерозбірливим і невгамовним апетитом. Однак, не завжди винні тільки тварини, оскільки далеко не рідкість, коли сам власник хоче побалувати свою звірятко чимось таким собі смачненьким.

І тут йдуть морозиво, тістечко, ковбаска, сирок та інші ласощі зі столу і холодильника, якими активно підтчують своїх вихованців жалісливі господарі.Найсмішніше це те, що більшість людей знають, що так робити не можна і ретельно замовчують свої “грішки” від ветеринара – нехай той сам здогадується що сталося з твариною, а якщо не вилікує, значить, поганий доктор.Хтось звичайно розповідає правду, червоніючи і ніяковіючи, і виправдовуючись тим, що «він (вихованець) так на мене дивився.

..”Ось так через надмірну і згубну любов власників тварини нерідко стають її жертвою.

Є й інша сторона, коли котика або песика годують кормами сумнівної якості. В цьому випадку спочатку всі задоволені-вихованець досить хрумтить Чаппі-Віскасом, власник економить на його прожитку, фірми, їх виробляють, збагачуються..

., до тих пір поки у звіра не захворіють нирки . Так, ось такі справи, на економ-кормах можна і лапи протягнути.

Котики з вірусними інфекціями часті відвідувачі ветклінік. Фото взято з сайту msh.mosreg.

гипоследующие хвороби теж найчастіше з’являються у вихованців через їх господарів, коли ті забули або принципово не зробили профілактичні процедури, до яких відносяться регулярні обробки від бліх, кліщів і глистів, щорічні вакцинації та періодичні огляди у фахівця, особливо старшозрастной групи тварин. Так, є й ті, хто проводить обробки, але все одно потрапляє на прийом в ветклініку, оскільки далеко не всі препарати однаково ефективні. Тому заощадивши копійку, ви можете витратити куди більше на лікування вихованця.

Так, наприклад, на” хліб з маслом ” ветеринарам приносить хвороба собак – піроплазмоз, яку переносять кліщі. Особливо часто з цією проблемою звертаються навесні і восени. Мене особисто забавляє, коли власники тварин заявляють щось типу: “Моя собака нікуди не ходить, бігає в приватному дворі, там немає кліщів.

“Ці дорослі люди наївно вважають, що високі паркани і табличка з написом «приватна територія» зупинять цих та інших паразитів.Це ж стосується людей, свято вірять, що якщо їх вихованець (найчастіше кішки і коти) живе в квартирі і не відвідує вулицю, то він не може підчепити інфекцію. Ха-ха, це ще один бонус до роботи ветеринарів.

Насправді існує багато різних хвороб, в тому числі і смертельно небезпечних, однак, в ваших силах скоротити їх кількість і застерегти свого вихованця від подальших проблем зі здоров’ям, а також скоротити несподівані витрати.Поділіться в коментарях, як часто вам доводиться відвідувати ветклініки і з яких причин?..

.Читати ще: Ветеринарами названа найгірша кличка для собак і котовКошку випрали в пральній машинці на повному циклі. Що було дальшеТОП найздоровіших порід собак, які рідко відвідують ветеринараназвані кращі сухі корми для собак.
Чесний рейтинг Топ-10whiskas-тихий вбивця вашого кота. Про що не розповідає виробник

Related posts

Leave a Comment