Фауна та домашні тварини

Кульгає котейка вже не чекав нічого

ось везе нам на бездомишів…

А як пройти повз?.. Особливо якщо тварині дійсно потрібна допомога.

ось такий котик – на задню ліву лапку не спирається. фото авторавозвращалісь днями з молодшою дочкою додому – і на розі, прямо біля пішохідного переходу, нам під ноги кинувся котик. Красивою забарвлення” маркіз ” – білі щічки, грудка і шкарпетки.

Терся і плакав, накульгуючи…

При найближчому розгляді з’ясувалося, що Ліва задня лапка травмована – і досить давно. Що робити?..

Поки ми гарячково міркували, як нам бути, ззаду підійшов рішучий дядечко і сказав:”…

о, так це зі стоянки, він туди прибився днів десять тому.”Хвати кота під пахву – і на стоянку, благо недалеко. Котейка спочатку виривався, а потім змирився і обм’як.

фото автораНа стоянці дядечко – а це був черговий-запустив котика в битовку, з якої він тут же благополучно прошмигнув назад і розчинився під машинами…

А ми вирішили дізнатися його історію.Вона, як і тисячі подібних історій, не нова і проста донезмоги-кота привезли з дачі і він втік. А може і не втік – але в будь-якому випадку його ніхто не шукав і не шукає, на жаль.

.. Лапу ж однозначно треба лікувати.

Подробиці пошуку перетримки і первинної фінансової допомоги опущу-головне, що котейка зараз в теплі і безпеки, а лапа промита і оброблена (фотопідробності викладені в групі ВКонтакте https://vk.com/club126368466). обробляємо лапу.

фото авторакотік зовсім юний, імовірно місяців 7-8 (хоча на фото він виглядає ну дуже солідно), худенький і дивно товариський і ласкавий – явно не вуличний, вуличні коти поводяться зовсім інакше. Після обробки лапи малюк зрозумів, що тепер з ним все буде добре – і з задоволенням поїв.фото автораА потім заснув-солодко-солодко.

.. Тепер він буде спати і їсти, їсти і спати-відновлюватися.

фото авторами поки не починаємо пошук потенційних господарів, малюк повинен прийти в себе і набрати вагу, він дуже худий – але просимо вашої допомоги, дорогі читачі, в подальшій оплаті перетримки, так як оплачена тільки один тиждень (це перетримка з годуванням і медичним доглядом, власниця квартири – фельдшер зі стажем), а також майбутніх аналізів, коли котейка одужає. Реквізити для допомоги будуть написані в закріпленому коментарі, фінансовий звіт буде вестися ВКонтакте https://vk.com/club126368466 , там же будуть публікуватися новини.

Заздалегідь всім дуже вдячні!..Котик красивий і ніжний, про таких зазвичай говорять “тонкої душевної організації” – це видно відразу.

Тільки ось чому йому раніше ніхто не допоміг?.. Не захочеш, а знову задумаєшся про устрій нашого світу – і людини розумного, його населяє.

Так само і про те, що ми у відповіді за тих, кого приручили.фото автора..

.слухайте своє серце – тільки воно розповість вам, для чого ви прийшли на Землю. Воно-і ніхто більше.

Не у кожної людини повинен бути вдома вихованець – але у кожного хвостика повинен бути Будинок і своя людина.~ тут путівник по каналу” в долонях північного вітру ” ~дякую за підписку на канал, лайки та коментарі – і особливо за репости в соцмережах, якщо ваша душа відгукується. це сприяє розвитку каналу і продовжує життя публікаціям.
з поклоном, автор

Related posts

Leave a Comment