Фауна та домашні тварини

Складнощі прибудови породистої собаки.

По Одрі – тиша. Старі господарі не поспішає шукати собаку, або не дружать з Інтернетом, або знаходяться далеко від того місця де я її підібрала. Зате було аж три пропозиції від бажаючих дати Одрі новий будинок.

Правда всі троє бажаючих злилися відразу, як тільки я сказала що собака віддається після стерилізації. В цьому немає нічого дивного: коли прилаштовується породиста, або хоча б схожа на породу фертильна сука, бажаючі завжди є. Тому таких собак я віддаю тільки хорошим знайомим, або стерильними.

Особисте фото автораСкажу про один момент, який, можливо допоможе людям, випадково підібрали собаку (тим хто займається бездомними на постійній основі ця інформація відмінно відома). “Участь” людини в зоозахисних групах і на форумах абсолютно не дає гарантію його порядності. Я не випадково взяла слово ” участь “в лапки: у багатьох групах, особливо в ВК, є псевдоучастнікі-вони пишуть слова підтримки, швидко набирають який-небудь статус” місцевого”, пропонують допомогу (але майже ніколи не надають її, весь час щось заважає), і активізуються в темах потрібних їм тварин.

На жаль І ах-майже завжди ці люди-розлучені. Вони стають як би “своїми”, і під соусом” у мене родичі/ сусіди/ друзі-лікарі, самі стерилізуємо, навіщо вам за це платити ” виманюють у недосвідчених волонтерів собак в розведенні. 1 of 2Фокус такий проходить тільки з недосвідченими волонтерами, всі хто хоча б рік поварился в цьому котлі ціну таким обіцянкам знають-якщо такій людині віддати зацікавила його собаку, то він пропадає з групи, або звітує фотографіями з оплаченою стерилізації (але собаку “наживо” щоб перевірити, чи зроблена була насправді стерилізація, і як живе ця собака) побачити вже не можна: починаються дивні відмовки, розповідають що тварина виїхало на дачу разом з господарями, які взяли виявляються у відрядженнях і т д.

Якщо це проходить (фото бувають цілком достовірними), то такий разведенец отримує додаткові очки і бонуси, стає “зовсім наш”, і йому простіше отримати ще пару собак для свого брудного “бізнесу з петлі”.Будьте обережні при прибудові тварин, шановні читачі.Всім хвостам-хороших господарів і повних мисок)Підписуйтесь, ставте лайк, діліться своїм досвідом в коментарях.

Related posts

Leave a Comment