LeonBM
Будівництво та ремонт будинку.
Новини нерухомості та будівництва.
Оздоблення та ремонт квартир.
Будівельні матеріали та інструменти

Ремонт у квартирі своїми руками: за і проти

Ремонт у квартирі своїми руками: за і проти

Зібралися зробити ремонт в квартирі своїми руками ? Завдання, звичайно, складна і вельми трудомістка, особливо для людини без досвіду в цьому питанні.

Але, разом з тим, є й позитивний момент – можливість заощадити значну суму грошей, яку не доведеться платити професійним будівельникам .

Незважаючи на матеріальну сторону питання (необхідність оплачувати роботу), сьогодні, замисливши зробити ремонт в квартирі , люди все частіше звертаються за допомогою до професіоналів і наймають будівельні бригади . І причина не тільки в бажанні заощадити час і поберегти свої сили і здоров’я. Визначальним фактором при такому виборі є сучасні будівельні та оздоблювальні матеріали, а також технології ремонтно-оздоблювальних робіт, впоратися з якими під силу лише професіоналам з досвідом проведення подібних робіт і навичками роботи з тими чи іншими оздоблювальними матеріалами. Крім того, сучасні будівельні та оздоблювальні матеріали вимагають використання спеціальних будівельних інструментів , як правило – професійних, і тому дорогих. Чи має сенс купувати, крім усього іншого, ще й набір дорогих інструментів, щоб зробити ремонт у себе вдома? А чи зможете ви (без досвіду і навичок) самостійно зробити якийсь новомодний декор і не зіпсувати при цьому дорогі оздоблювальні матеріали ? Скільки разів вам доведеться переробляти ту чи іншу ділянку роботи, поки ви досягнете очікуваного результату? А скільки разів вам доведеться купувати оздоблювальні матеріали замість зіпсованих невмілим їх застосуванням? А з технологічними особливостями використання тих чи інших матеріалів ви знайомі? А чи зможете ви правильно розрахувати потрібну кількість необхідних матеріалів, щоб не витрачати гроші на зайве або не шукати потім відсутні, наприклад, кілька плиток потрібного відтінку?

Тому, як би дивно це не звучало, але, найнявши бригаду будівельників-професіоналів або скориставшись послугами спеціалізується на подібних роботах фірми, ви насправді економите. І не лише свої сили, час і здоров’я, але ще й гроші.

Ну а якщо ви повністю впевнені в своїх силах, маєте досвід і навички, знайомі з сучасними матеріалами і технологіями, а також не бажаєте (або не можете) платити професіоналам за роботу – дерзайте і здійсніть ваші мрії про ідеальний ремонт своїми руками .

Є ще й третій варіант, мабуть, самий оптимальний. Господар житла може сам виконати нескладні ремонтні роботи, скориставшись порадами та рекомендаціями професіоналів. А самим професіоналам можна надати лише ті роботи, для яких потрібне володіння спеціальними знаннями та навичками, а також використання дорогих професійних будівельних інструментів.


Розповісти друзям
Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар

Календар

Лютий 2016
П В С Ч П С Н
« Лют    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
29  

LeonBM © 2012—2016 Всі права застережено