LeonBM
Будівництво та ремонт будинку.
Новини нерухомості та будівництва.
Оздоблення та ремонт квартир.
Будівельні матеріали та інструменти

Підпірні стінки

Підпірні стінки

Конструкції підпірних стінок

Підпірні стінки складаються з фундаменту, водовідведення та безпосередньо самого «тіла» стінки.

111

Основа, або фундамент, служить майданчиком, на який ставиться «тіло» стінки. При цьому в залежності від висоти стінок розрізняють кілька варіантів фундаментів. Так, для стінок при висоті нижче 30 см фундамент не потрібний, а для стінок висотою вище 1 м міцний фундамент, приблизно в третину стінки, просто необхідний.

111

Фундамент виконують з гравію, піску, щебеню, які скріплюють цементом. При цьому конструкція стінки повинна бути дуже міцною, оскільки тиск на стінку підвищується з боку грунту під час опадів – дощу та снігу. Ось для чого підпірні стінки потребують водовідведенні з дренажних труб: ухил виконується в бік водовідвідних канав.

111

Між самої стінкою і грунтом засипається пісок великих фракцій, а вздовж стінки прокладається труба по фундаменту, щоб волога збиралася і віддалялася через трубу. В якості декору в підпірні стінки монтуються лавки, фонтани, сходи, вуличні ліхтарі. Передню частину стінки можна облицьовувати плиткою, галькою, каменем, щебенем. У поєднанні з кучерявими рослинами підпірні стінки можуть служити огорожею для газону або майданчиків.

111

Для чого потрібні підпірні стінки?

В першу чергу, вони потрібні для утримування грунту від обвалення на схилах. Крім цього, стінка здатна візуально збільшувати простір і прикрасити ландшафт. Так, для рівних ділянок підпірні стінки є немов декорацією, а для схилів – як тераси, на яких стінки служать закріпленням для занадто крутих укосів. Стінки для перепаду рівнів дуже широко використовуються у створенні водойм, для збереження їх природного виду, і є кращими захисниками від зсувів.


Розповісти друзям
Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар

Календар

Січень 2017
П В С Ч П С Н
« Лют    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

LeonBM © 2012—2017 Всі права застережено