LeonBM
Будівництво та ремонт будинку.
Новини нерухомості та будівництва.
Оздоблення та ремонт квартир.
Будівельні матеріали та інструменти

Поїлка своїми руками

Поїлка своїми руками

Для того щоб прикрасити свою присадибну ділянку можна використовувати різні способи. Для цього можна зробити оригінальну поїлку своїми руками для домашніх птахів. Цю поїлку можна виконати у формі великого листа, який птахам буде нагадувати частина природи.

Щоб зробити напувалку треба скористатися бетонною сумішшю гарної якості. Ми поставили завдання – виконати нашу поїлку у формі листа, і для того, щоб надати йому природний вигляд нам треба підкреслити всі деталі цієї форми.

Перед початком робіт нам знадобляться інструменти та матеріали: зелена фарба для цементу, поліетилен, ківш для приготування бетону, вода, кельму, 1 літр захисного покриття для бетону, кисть , щітка з металу і 1 лист якогось рослини (ревеню, гарбуза, буряка або лопуха).

Для того щоб зробити напувалку своїми руками спочатку треба підготувати поверхню. Для цього на землю треба насипати пісок за розмірами вашого листа куполоподібної форми. При цьому необхідно постійно приміряти вибраний лист. Приміряємо лист повинен лежати так, щоб його середина була трохи піднята, тому що в з’явилася западині повинна збиратися вода, яка буде служити питвом для птахів. Щоб зробити конструкцію самої поїлки більш глибокою, треба насипати побільше піску в центр майбутньої конструкції. Після того як форма поїлки сформована, треба прибрати шаблонний лист, на пісок укласти поліетилен, а зверху на поліетилен покладіть лист. При цьому треба зазначити, що лист, що укладається на поліетилен повинен бути свежесорваним і без стебла.

Після цього нам треба на лист нанести заздалегідь приготовлену бетонну суміш. Для приготування бетонної суміш треба взяти ємність, в якій буде готуватися розчин, насипати туди суху суміш і потроху наливаючи воду. Треба домогтися потрібної густоти розчину. Після того, як бетонна суміш готова, одягаємо гумові рукавички і розподіляємо суміш по всій поверхні заздалегідь приготовленою форми листа. При формуванні бетонного листа робимо так, щоб у центрі товщина бетону була 2 сантиметри, а по краях – 1.6 сантиметри. Після того як бетонна форма зроблена необхідно накрити її поліетиленом.

Тепер нам треба дочекатися повного затвердіння нашої бетонної форми і приблизно через 2 дня можна знімати верхній шар бетону. Для цього нам треба дуже акуратно перевернути готовий бетонний лист, тому що краї у цього листа досить тонкі, і вони можуть обламатися. І знімаємо другий шар поліетилену. Якщо поліетилен погано знімається, то треба скористатися металевою щіткою для того, щоб видалити дрібні частинки поліетилену.

Через 7 днів готову поїлку, зроблену своїми руками, можна обробити захисним покриттям для бетону, і після цього розфарбувати її акриловою фарбою. Фарбу треба наносити декількома шарами. Щоб наша поїлка виглядала як осінній лист, її необхідно розфарбовувати зеленою, жовтою або червоною фарбами. Після того як поїльник розфарбований, його треба обробити шаром захисного покриття, і після повного висихання захисного шару можна наливати воду і використовувати готову поїлку для птахів.


Розповісти друзям
Написати свій коментар

Будь ласка введіть Ваше ім’я

обов’язково

Будь ласка введіть справжній email

обов’язково

Будь ласка напишіть коментар

Календар

Січень 2017
П В С Ч П С Н
« Лют    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

LeonBM © 2012—2017 Всі права застережено